niedziela, 7 lutego 2016

Czy spotkaliście się z...


...jakimś sposobem oszustwa poprzez internet?

Dzisiaj właśnie - mimo że coś we mnie mówiło  "nie rób tego!":) wysłałam sms-a na podany na pewnej stronie numer by otrzymać kod do udostępnienia filmu online (na stronie filmyonline123) ..i co się okazało? Z konta zniknęło mi 31zł:))) hahaha:)))

Nauczka nr 1 - zawsze słuchaj się wewnętrznego głosu:)

Nauczka nr 2 - nie rób nic na siłę:)
Nauczka nr 3 - jeśli coś idzie opornie - zrób coś innego (albo nie rób nic;)
:)))

Z drugiej jednak strony...
gdybym miała się wybrać do kina, to po zliczeniu wszystkich kosztów wyszło by i tak o wiele więcej;)
..wszak to niezmienia faktu, że ktoś robi niezłą kasę na takich łatwowiernych ludziach:)
..i jeszcze jedno:)
Po tym zajściu jeszcze raz szukałam informacji na temat filmu,
który to jest niby z fajną obsadą...
..i jak sie okazało (po obejrzeniu kilku zwiastunów)
byłaby to strata czasu, po prostu:))))

Reasumując - nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło:))
..ale jakby ktoś chciał obejrzeć film to z pewnością niech nie korzysta ze strony filmyonline123. :)

A Wy miewaliście tego typu przygody "w sieci"?:)


Zmiana tematu:)
W poprzednim poście pytałam o nazwę minerału, którego zdjęcie zamieściłam.
"incognito" podała poprawną odpowiedź, a jest nią Labradoryt.
Kilka ciekawostek o jego właściwościach Wam tutaj przytoczę.

"Labradoryt jest kamieniem mistycznym, pomagającym w połączeniu się z osobistym przeznaczeniem i odnalezieniu swojej drogi życiowej. W dawnych czasach był używany przez ludzi zajmujących się alchemią i białą magią (wicca). Jest to zdecydowanie kamień mocy - jego energia uwalnia ludzi od dręczących myśli, w zamian za to dając dostęp do odwagi, oryginalności i jasności umysłu. Polecany szczególnie dla osób, które szukają swojego powołania, najlepszej dla siebie pracy lub chcą przywrócić pasję i pewność w podejmowaniu decyzji. 
          Osobom rozważającym nowe pomysły labradoryt pomaga wejść w energię dziecięcego entuzjazmu i pracować z zapałem nad realizacją zadania. Osobom mającym poważny problem labradoryt ułatwia głębokie połączenie z własnym wnętrzem, aby tam uzyskać odpowiedź i rozwiązanie".
źródło magicznagaleria.pl

Życzę przyjemnego tygodnia:)
Niechaj obfituje w Radości!
Niechaj każdy jego dzień będzie nowym początkiem:)
..i niech te początki będą przez nas dostrzeżone i dobrze spożytkowane:)21 komentarzy:

 1. Dawno, dawno temu i ja dałam się naciągnąć słynnemu pobieraczkowi... i od tego czasu nigdy więcej ! Wole nic nie wiedzieć i nie widzieć zamiast się zalogować albo wysłać sms-a. Nauka kosztuje :-) Ale ze wstydem to wspominam...
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czasami człowiek potrzbuje małego kopniaczka hihi:) ale to chyba tak we wszystkim jest - gdy dziecko uczy się chodzić też upada, i to nie jeden raz:)
   Nauczyłam się przyjmować takie doświadczenia z uśmiechem (dawniej bardzo bym się zdenerwowała:) to chyba ułatwia sprawę:)
   Pozdrawiam:)

   Usuń
 2. ostatnio prawie bym zrobiła to samo co Ty! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :)) akurat na zalukaj tv nie było tego filmu, ani na cda...
   i tak mnie coś podkusiło - mimo podpowiedzi z wnętrza:)))

   Usuń
 3. no nauczka pozostała , raz moja córka wysłala sms za 25 zł niestety , tak próbuja nas naciagać , ja zawsze staram być sie ostrozna...
  miłego dnia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najmocniejsza nauczka jest taka, że ZAWSZE należy słuchać siebie:))) a gdyby ktoś chciał obejrzeć jakiś film to polecam stronkę cda (tam się nic nie płaci:) albo zalukaj tv (tam czasami się coś wpłąca, ale zależy od pakietu - to sprawdzone i nie pobiera więcej, niż jest napisane:)) ..a jak już wyżej wspomniałam, że filmu nie było na tych stronkach, poszłam w inne rejony otchłani internetu:))) hihi:)
   Dobrego dnia:)

   Usuń
 4. Kilka lat temu też miałam problem z pobieraczkiem ale poradziłam sobie z nimi. Napisałam do nich list powołując się punkty prawne i dali mi spokój.
  A taki kamień by mi się przydał:))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lubię wszelakie minerały, każdy wyjątkowy w swoim pięknie:)

   Usuń
 5. Piękny, tak czułam, że ma w sobie moc!
  Tak trudno żyć, gdy ciągle trzeba pamiętać, że ktoś zawsze wykorzysta okazję, żeby nas oszukać i okraść. Żyjemy w strasznych czasach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, piękny:)
   Wiesz..nie można tez trwać w poczuciu takim cały czas, że ktoś się czai za rogiem;) bo reguła jest taka, że to o czym myślisz staje się prawdą, więc...trzeba się zdecydować czego chcemy doświadczać:) no i oczywiście być uważnym na sygnały, słuchać siebie, swojej intuicji, bo ona zawsze podpowiada, tylko my czasem jakoś puszczamy mimo uszu jej szepty;))
   Żyjemy w pięknych czasach:)

   Usuń
  2. Odkąd czytam Howkinsa zaczęłam myśleć, że żyjemy w pięknych czasach. Jeszcze niedawno napisałabym jak Wikera:))

   Usuń
  3. Otrzymujemy to, czego świadomie lub nieświadomie pragniemy:) zatem warto zwracać uwage na to, czego sobie życzymy i czy tak na prawde tego chcemy;) To samo odnosi się do sfery marzeń, sfery doświadczeń duchowych ale i fizycznych. Ach ten temat jest bardzo szeroki:)
   Nie czytałam książek Hawkinsa, jeszcze, może kiedyś:)

   Usuń
  4. Zatem polecam, może się zmienić perspektywa widzenia świata po przeczytaniu,np "Przywracanie zdrowia". Twierdzi on, że jeśli widzimy świat strasznym to żyjemy w dokładnie takiej energii, objawia nam się wszystko co straszne. Otwieramy gazetę i od razu wychwytujemy negatywne informacje, to samo z innymi mediami. Natomiast, gdy świat w naszych oczach jest piękny, pełen miłości, radości, etc. to taka jest energia wokół nas i reszta analogicznie:)

   Usuń
  5. No proszę, to bez przeczytania tych książek stosuję opisane w niej metody:) niektórzy się nawet dziwią, co ja tak tylko dobre strony postrzegam;)) a to jest przecież tylko mój WYBÓR, czego pragnę doświadczać:) Od ładnych kilku lat moje zainteresowania ukierunkowane są w stronę tego typu myślenia/odczuwania, sięgam różnych źródeł, niektóre były dobre na początku mojej drogi, potem poczułam że trzeba je zastąpić innymi i tak to się kręci;) Wiem, że na wszystko jest czas odpowiedni, nawet na smutki też jest czas.
   Serdeczności!:)*

   Usuń
  6. U mnie jest podobnie tylko muszę sobie co jakiś czas "przypominać" o pozytywnym myśleniu przy pomocy odpowiedniej literatury, bo niekiedy zbaczam z tej optymistycznej drogi ( mam na myśli postrzeganie świata i wszystkiego wokół). A przy tym zgłębiam kolejne księgi, które zwiększają moją świadomość:)
   Pozdrawiam serdecznie:))

   Usuń
  7. A tak, czasami trzeba sobie przypomnieć jakimś sposobem;) niekiedy książką, niekiedy jakimś ciekawym wywiadem:) chociaż wiadomo, najlepiej byu było sobie takiego przypominacza zamontować w swojej własnej głowie;) co by dzwoneczkiem zadzwonił gdyby zaistaniała taka potrzeba:) Uśmiechy kolorowe posyłam:) ..i dzwoneczków czrodziejskich wiązkę, niechaj czuwają nad dobrymi, pozytywnymi myślokształtami:)

   Usuń
 6. Kamilko, ja nigdy nie wysyłam takich sms-ów. Jakoś tak mam. Ale mój M ciągle w coś wpada. Całe życie wierzy, że wreszcie coś wygra. A tu nic. No cóż jak się nie przekona to się nie nauczy... Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ;) a co ciekawe, ja też bywam ostrożna w tej kwestii, a tutaj taki klops :)) hihi:) widocznie potrzebowałam takiego doświadczenia:) pozdrawiam:)

   Usuń
 7. Ja nie miałam nigdy żadnych tego typu przygód... ale bardzo się ich boję i jestem bardzo podejrzliwa jeśli chodzi o internet! Diabeł nie śpi ;) A labradoryt to kamień, którego zdecydowanie potrzebuję... Ściskam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) i tak trzymaj!!:) Zachęcam do poznania isę bliżej z tym kamieniem:)
   Pozdrawiam!:)

   Usuń
 8. Very pretty blog!!!
  Would you like to follow each other? let me know...
  Besos, desde España, Marcela♥

  OdpowiedzUsuń