wtorek, 3 listopada 2015

Projekt Ziemia:)


7 listopada 2015
Warszawa Miejsce: Dom Literatury, Krakowskie Przedmieście 87/89
odbędzie się
Pierwsza Konferencja Projektu Ziemia
Pt: "Artefakty zaginionych cywilizacji, sztuczna inteligencja, transhumanizm - współczesne zagrożenia dla rasy ludzkiej"

Celem I Konferencji Projektu Ziemia jest przybliżenie zainteresowanym wiedzy o skrywanych faktach dotyczących obecnego stanu naszej cywilizacji.
Brak wiedzy nie chroni nas przed jego konsekwencjami, dlatego warto sie z nimi zapoznać.
Szczegóły i plan Konferencji: >>>PROJEKT ZIEMIA<<<
Więcej informacji na stronach:
https://plus.google.com/113422883628222772494/posts
https://www.facebook.com/The-Project-Earth-952059748189749/


10 komentarzy:

 1. Jakie to szczęście, że są ludzie, którym leży na sercu stan naszej planety i co za tym idzie zdrowie wszystkich ją zamieszkujących! Oj, czuję, że 6. listopada szykuje się prawdziwa burza mózgów. A im więcej takich burz takich burz, tym więcej szans na zmiany...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, to wielkie szczęście, że są tacy którym zależy:) ..szkoda tylko, że Warszawa tak daleko;) ...ale w sumie z każdego miejsca w kraju jest prawie jednakowa droga:))

   Usuń
 2. Świetna sprawa, ale do Warszawy też mam daleko. Tak często obserwujemy jałowe rozmowy na wizji, gdyby choć część tego czasu poświęcić na rozmowy na tak ważne tematy.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, też jestem takiego zdania:) ..i pewnie dlatego już od dawna nie mam w domu tv;) bo to co się tam wyprawia i śle ludziom w ich umysły jest tylko jałowymi, ani trochę przydatnymi informacjami, a nawet więcej - pewne charakterystyczne dla mózgu impulsy (również świetlne) sa wysyłane i zakodowywane w nieświadomych niczego ludziach...ale to kolejny temat - rzeka;)
   Pozdrawiam cieplutko:)

   Usuń
 3. Fajnie, w dużych miastach to zawsze się coś dzieje :) Np. takie ciekawe spotkania. U mnie to rzadkość.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, z reguły tego typu wydarzenia mają miejsce w dużych miastach (njaczęściej to jednak we Wrocławiu:) i szczerze polecam wybranie się chociaz raz na takie alternatywne spotkanie, bo energia jaką tworzą ludzie, którzy się tam pojawiają jets wyjątkowa, niecodzienna:) no i można spotkać bardzo ciekawe osóbki:) Pozdrawiam!:)

   Usuń
 4. Artefakty poprzednich, trochę mniej zaginionych cywilizacji, są ukrywane starannie a biednym ludkom się pcha w głowy głupoty, że "szydełkami" -żartuję, ale czymś podobnym, Nabatejczycy wydłubali w skalach Petrę, kamienne miasto w Jordanii. Najbardziej cieszy jak szybko Nabatejczycy przeszli od koczowników, do wysublimowanych twórców cywilizacji. :))
  Dodam że cywilizacje zaginione, się bombkami jądrowi i atomówkami wykończyły, o czym mówi sanskryt i Ramajana. Się przymierzam Kamilko, do publikacji kilku zwrotów z Ramajany, jest się czego bać, bo historia ma paskudny zwyczaj, lubi sie powtarzać. :(
  Bardzo zaciekawiła mnie podana informacja, dziękuję i mocno ściskam :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo ciekawie rozwija ten wątek Igor Witkowski (też będzie na tej konferencji:) Ma obszerną wiedzę, i to baaaardzo. Byłam razn na jego wykładzie, polecam. Wydał też mnóśtwo książek, mogły by Cię zainteresować:) Na "jutubie" też ma sporo wywiadów.
   I ja Cię mocno ściskam:) ***

   Usuń
 5. Bardzo ciekawe. Tylko szkoda, że wyprowadziłam się na wieś " na koniec świata" i wszędzie mam za daleko:( dużo rzeczy mnie przez to omija:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Och to wspaniale, że mieszkasz "na końcu świata"!:) ..ale wiesz, poprzez internet można się do wielu ciekawych tematów zbliżyć:) Pozdrawiam cieplutko:)

   Usuń